fiyat_listesi.jpg

Kurumsal

 

İşletmemiz 1980 Yılından bu yana Mersin ve çevresinde bulunan sanayi işletmelerine hizmet vermektedir.

30 Yıla yakın bir süreçte oluşan deneyimlerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti vermek amacındayız. Ürün yelpazemiz gerek kendi imalatımız, gerekse bayiliklerimizle her talebe cevap verecek ölçüde olup, taleplere göre özel imalat yapılmaktadır.

Stoklarımız çeşit zenginliği içermekle birlikte, özel sipariş hattı ile müşteri talepleri en kısa sürede, yurt içi ve yurt dışından sağlayabilecek alt yapı mevcuttur.

Genç dinamik bir kadro ile çalışan işletmemiz, konusunda lider olmayı amaç edinmiştir.

Müşteri memnuniyeti işletmemizde bir slogan haline gelmiştir...

Tüm bu bilgiler ışığında, her türlü ihtiyaçlarınızda firmanıza, yüksek kalite ve en avantajlı fiyat koşullarında hizmet vermek arzusunda olduğumuzu iletir ve bu çerçevede her zaman size uygun teklifler sunacağımızı bildiririz.

Firmamızdan teklif almak için aşağıdaki bilgiler dikkatinize sunulmuştur.

Bize ulaştığınız andan itibaren, size, mutlaka en yakın zamanda konusunda uzman arkadaşlarımız tarafından gerekli bilgiler verilecektir.

ERENSAN KEÇE OTOMOTİV SANAYİ EKİPMANLARI TURİZM ve İNŞAAT TİC. SAN. LTD. ŞTİ. olarak göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 

Vizyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve hizmetlerine yönelik sürekli kendimizi yenileyerek her geçen gün daha kaliteli ürünler üretmek ve tedarik etmek, sektörde üretimin her aşamasında dünya standartlarında kaliteyi yakalayarak satış sonrası müşteri hizmetimizle müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartarak hizmette ve satışta süreklilik anlayışını benimsemekteyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek, kaliteli ürünler ile ve satış sonrası hizmeti ile tam bir müşteri memnuniyeti sağlamak

 

 

                                                                                                              Faruk DOLUNAY

 
   

 

 
 
Kampanya ve Haberler

25.10.2008 / F.S.S Devamı...

22.03.2008 / LOCTİTE Devamı...

18.08.2007 / www.erenkece.com Devamı...

13.08.2007 / Web Sitemiz Devamı...

 
 
Eren Keçe Google
Dolar $ Euro €

Alış  :

Satış  :

- Tüm Hakları Saklıdır.